FAQ

Víceúrovňovému marketingu D.I.C. můžete věřit

Víceúrovňovému marketingu D.I.C. můžete věřit

Pro každou společnost, která nabízí výrobky a služby, je hledání nejúčinnější formy jak oslovit a získat zákazníky nikdy nekončícím bojem. Objevují se proto nejen nové metody, ale zkvalitňují se také ty dobře známé. A právě inovace se týká jednoho ze zajímavých způsobů současnosti, víceúrovňového marketingu (z anglického multi-level marketing). 
Celý článek

Diamanty mají nejlepší vyhlídky do budoucnosti

Komodity se v poslední době dostávaly velmi často do hledáčků investorů. A to především díky několik let trvajícímu negativnímu vývoji na finančních trzích. Přes veškerá pozitiva ale i na ně dolehly těžké časy. Vyjadřuje to především analýza agentury Bloomberg, která uvádí, že se v dlouhodobě klesajícím trendu aktuálně nachází deset z celkem čtyřiadvaceti obchodovaných komponent. A směrem dolů namířily zejména kovy. 
Celý článek

Investiční diamanty – jistota s garancí

Opravdu jsou diamanty dobrou investicí? Podobnou otázku si jistě klade nemálo těch, kteří se s možností nákupu kamenů setkávají poprvé. A přestože by bylo možné na dotaz odpověď strohým ano, není vůbec na škodu si dva nejpádnější důvody připomenout.  
Celý článek

Diamanty může vlastnit každý

Mnoho lidí se stále domnívá, že nákup diamantů, ať už v investiční podobě nebo jako součást šperku, je věc, kterou si můžou dovolit pouze bohatí lidé. Ano, pokud se mluví o mimořádně kvalitních a především pak barevných, tzv. fancy kamenech, pak je to nepochybně pravda.
Celý článek

V konzervativním investičním portfoliu nesmí chybět diamanty

Snaha každého investora směřuje k jednomu cíli – být úspěšný a tedy vytvářet zisk. K naplnění této meze vede jednak definování strategie a především pak správná diverzifikace portfolia neboli rozložení do různých investičních nástrojů a forem. První podmínka je díky vývoji v posledních letech víceméně daná. Vyplatí se být konzervativní. V druhém případě je situace trochu složitější, přesto i v ní si lze udělat jasno.
Celý článek