Již za necelé dva měsíce se Česká republika dočká jedné mimořádné premiéry. Jak uvedl MUDr. Luboš Říha, majitel  D.I.C. "Vůbec poprvé bude na našem území ke shlédnutí diamant, jehož velikost je neuvěřitelných 50 karátů". Bezbarvý kámen s hodnotou 12 milionů dolarů, který byl nalezen loni v Lesothu a jehož váha v surovém stavu dosahovala 120 karátů, se tak stane největším magnetem prodejní výstavy diamantů, kterou v listopadu pořádá společnost D.I.C.    

Výstavu bude možné zhlédnout nejprve v bratislavském showroomu D.I.C. v Krasovského ulici, a to ve dnech od 5. do 11. listopadu. Poté se přehlídka přesune do pražského showroomu D.I.C. v Široké ulici, kde bude možné se jedinečnou krásou kamenů kochat od 14. listopadu od 13:00 do 16:00 a od 15. listopadu do 30.listopadu 2013 v časech od 11:00 do 18:00.

Velikost suroviny z níž se vyráběl onen 50-ti karát

Velikost suroviny z niz se vyrabel onen 50-ti karat

Neváhejte a přijďte se podívat na jedny z nejúžasnějších výtvorů přírody. Zájemci si navíc budou moci skutečné diamanty pořídit, a to již i ty nejmenší za několik stovek korun jako vzpomínku na tuto akci.

 

On-line pozvánka na diamantovou vystavu pro Vas www.investicniwebu.cz

 

 

 

 

Úterý, září 24, 2013