Parfém s nádechem luxusu ve speciálním Valentýnském provedení pro zamilované. Originální vůně s nádherným romantickým flakonem ze skla a pochromované mosazi. Flakony jsou zdobeny jemným gravírováním a granátem ve tvaru srdce. Parfémy pro dámy a pány - Ego Unicus a Ego Originale Vás okouzlí nejen svou vůní, ale budou i zajímavou ozdobou Vašeho interiéru.

Parfém Ego Originale D.I.C. je určen charizmatickému, modernímu a elegantnímu muži. Tohoto parfému se žena nenabaží a když ho neucítí, bude se jí po něm stýskat.

Vysoké tony parfému tvoří kořeněná vůně s lehkou citrusovou svěžestí. Srdce  parfému charakterizují  květinové a dřevitě semínkové tóny. Nízké tóny parfému pak nastoupí  sametově hladkou vůní pryskyřic. Ucítíte možná i trochu medu, včelího vosku, vzácných dřevin a toto vše s jemným a vzdáleným sladkým nádechem vanilky. Parfém Ego Unicus D.I.C..je čistý, svěží a zároveň elegantní. Nejprve ucítíte úžasnou vůni květů hyacintu pocházejícího z jihozápadní Asie. Tato květinová vůně se velmi příjemně snoubí s bergamotem. Vnímáme jej zprvu mírně citrusově, ale tak nějak nahořkle, svěže, snad i trochu čajově. Poté se tyto tóny ustálí v umírněnou symbiózu jemně doplněnou bazalkou, která dodá zelený bylinkový akcent. Postupně se dočkáte květinového srdce. Vůně je solidně růžová a něžně, jakoby z dálky ji doplňuje konvalinka. Pro dámský parfém atraktivní a neběžná vůně pelargonie podtrhuje a ozvláštňuje střední tóny . Nezvyklé, tajemné, ale nádherné! Nízké tóny parfému jsou příjemně teplé. Voní mírně nasládle po cedru.  Dřevitě a sametově hebce. Malinový, jemně ovocný akcent základ příjemně zlehčuje a dodává mu svěžest. Kotvou pro všechny složky je zde pižmo.

Cena: 3.000 Kč

Úterý, únor 4, 2014