Fenomenálního úspěchu dosáhla během uplynulého víkendu česká daviscupová reprezentace, když na horké srbské půdě dokázala obhájit vítězství v nejprestižnější mužské týmové soutěži světa. Lví podíl na výhře mají především Radek Štěpánek a Tomáš Berdych. Pro nás je vítězství obzvláště cenné, protože s oběma tenisovými reprezentanty nás váže velmi úzká spolupráce.

 

Dosavadním vrcholem spolupráce bylo zhotovení naprosto ojedinělé limitované edice diamantových hodinek pro oba hráče. Horkou novinkou pak je focení luxusní kolekce pro novou reklamní kampaň D.I.C. „edice limitovaných luxusních diamantových hodinek“,  a to za osobní účasti Radka Štěpánka a Tomáše Berdycha s produkty od D.I.C.

 

 

Hodinky, jejichž výrobu osobně inicioval Radek Štěpánek, jsou vázané přímo k loňskému daviscupovému úspěchu. Tento úspěch opět v tomto roce obhájili. Gratulujeme! Limitovaná edice, jejíž počet 32 kusů symbolizuje roky uplynulé od prvního vítězství tehdejšího Československa. Typickým znakem každého kusu je symbol Davisova poháru a gravírovaný podpis hráče na diamanty značeném číselníku. Na rubu pláště je pak vyznačen 100. ročník soutěže. Pro svůj nápad získal Radek Štěpánek také spolubojovníka Tomáše Berdycha. Jeho edice se kromě barvy a podpisu na ciferníku liší i provedením pásku typu modrý aligátor s červeným prošitím. Celé hodinky jsou v duchu české trikolóry.

 

Část výtěžku z prodeje hodinek limitované edice Štěpánek bude věnována Nadaci Pohyb bez pomoci, kterou založil profesor Pavel Kolář. A právě jemu Radek Štěpánek – podle vlastních slov – vděčí za možnost pokračovat v úspěšné tenisové kariéře.

Část výtěžku z prodeje druhé limitované edice Berdych bude věnována Nadačnímu fondu Tomáše Berdycha.

Čtvrtek, listopad 21, 2013