Praha, ČR -  Diamonds International Corporation (DIC), lídr v oblasti prodeje investičních diamantů, mění způsob, jakým jsou vnímány diamanty širokou veřejností.  Tento symbol bohatství a luxusu již není nedosažitelný; díky novému investičnímu produktu nazvanému „Diamantová jistota“, může mít každý zájemce diamant doslova na dosah ruky.

Program Diamantová jistota jako první v České republice nabízí možnost dlouhodobého uchování hodnoty úspor klientů, a to v podobě postupné koupě diamantů. Brilianty v programu jsou dostupné již od 1 500 Kč měsíčně. Klienti určitě ocení fakt, že DIC garantuje výkup diamantů zakoupených v rámci tohoto programu, čímž zaručuje okamžitou likviditu.

Klienti, kteří se rozhodnou využít programu Diamantová jistota navíc získávají možnost čerpání bonusů a mohou využít slevy na vybraný diamant. Systém splácení je jednoduchý, transparentní a klient má produkt plně pod kontrolou. Na rozdíl od mnoha jiných finančních produktů investice do diamantů nepodléhají žádné dani z výnosů.

Diamantů si lidé cení pro jejich nesmírnou krásu a kouzlo a jsou asociovány s tradičními hodnotami, luxusem a stabilitou – mají nejmenší volatilitu ze všech komodit. Tyto přírodní skvosty jsou dokonalým uchovatelem hodnoty v čase a nabízejí zajímavé zhodnocení investovaných finančních prostředků, mimoto jsou pro své malé rozměry velmi diskrétní investicí.

Kontakt:

Pro více informací o produktu navštivte web www.diamantovajistota.cz, nebo kontaktujte naši společnost e-mailem na diamantovajistota@dicholding.com, nebo telefonicky na +420 739 322 223.

Úterý, červen 16, 2015