Zpěvák Richard Müller si na dárky nepotrpí. Neplatí to však v případě jeho blízkých. Na svátek svatého Valentýna se skutečně připravil a pro svoji partnerku, Vandu Wolfovou vybral dárek, který jí bude závidět nejedna žena a sama na něj jen tak nezapomene. Krásný diamantový prsten.

 

V pátek po poledni vybral zpěvák ten správný prsten pro svoji partnerku v showroomu D.I.C. v Bratislavě. „Mám vztah k předmětům a šperkům, které jsou vyrobeny z diamantů a jsou krásné“, uvedl zpěvák. Protože šlo o výběr toho pravého šperku pro jeho životní partnerku, na výběru si dal skutečně záležet.

 „S D.I.C.  spolupracujeme už dlouhodoběji, proto bylo logické, že jsem se rozhodl přijít vybrat dárek sem. Navíc, mám od nich diamantové hodinky, které jsou krásné a nosím je stále“, prozradil zpěvák.

Richard Müller se pro prsten rozhodl už dávno. „Je to krásný, klasický dárek, který potěší každou ženu. I mně se mimořádně líbil.  A mám pro to více důvodů. Nejenže je Valentýna a já Vandu miluji, ale nedávno měl náš syn Markus narozeniny. Takže je to ještě dodatečné poděkování za Markuse“, prozradil. Při poznámce, zda by to nemělo být více prstenů, se zpěvák rozesmál a odpověděl: „To je komplikovanější záležitost“.  S takovým darem, jakým prsten je, se hned nabízí i otázka, zda zpěvák neplánuje se svojí partnerkou i svatbu. „To zatím nebudu komentovat“, uzavřel s úsměvem.

„Pan Müller si vybral klasický solitérní prsten v bílém zlatě, s centrálním větším diamantem a na bocích s menšími diamanty. Jeho váha je téměř  1 karát,“ prozradila o vybraném prstenu ředitelka DIC SK, Katarína Petrenko. „Je to velmi krásný prsten,“ dodala s úsměvem.

 

Pondělí, únor 17, 2014