Společnost DIC po vstupu na Dubajskou diamantovou burzu (DDE), upozornila na svoji expanzívní obchodní politiku a přitáhla pozornost médií.

 

MUDr. Luboš Říha, prezident spoločnosti DIC

 

iDnes.cz/ekonomika

Zájem vyzpovídat prezidenta společnosti DIC, MUDr. Luboše Říhu, měla respektovaná ekonomická redaktorka Ing. Eva Sovová, která nejen, že vydala obsáhlou knihu postavenou na rozhovorech s úspěšnými lidmi, ale také již několik let přispívá svými rozhovory do ekonomické sekce zpravodajského portálu iDnes.cz –

Její práci si můžete přečíst zde: http://finance.idnes.cz/lubos-riha-diamanty-miss-universe-drb-/podnikani.aspx?c=A140820_121031_podnikani_sov

Vlajkovou lodí iDnes.cz je zpravodajství: zprávy z domova, ze světa, sportu, kultury, ekonomiky a financí, které pro čtenáře připravuje redakční tým iDNES.cz 24 hodin denně. V osmileté historii ankety Křišťálová Lupa získal portál iDNES.cz osmkrát první místo za nejlepší zpravodajství.

Radio Regína/ Třináctka Plus

Diskuzní pořad, zajímaví hosté a neméně zajímavá témata, o tom je na rádiu Regína pořad Třináctka Plus. Hosty Třináctky Plus jsou odborníci z nejrůznějších oblastí každodenního života.  Dne 22.8.2014 si do své relace pozvala MUDr. Luboše Říhu a záludné otázky, v živém vysílání, pokládala uznávaná moderátorka Štěpánka Duchková.

Rozhovor si můžete vyslechnout zde:   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3191536

 

Úterý, srpen 26, 2014