Praha se bude pyšnit diamantovými skvosty a největším diamantem ve střední Evropě, který kdy byl veřejnosti ukázán. V showroomu D.I.C. v Široké ulici se zájemcům představí více než 250 diamantů s váhou převyšující 400 karátů. To tu opravdu ještě nebylo! Hodnota vystavených kusů dosáhne přibližně 18 milionů dolarů, což v přepočtu představuje částku několik stovek milionů korun!

 

Hlavním skvostem diamantové výstavy bude neuvěřitelně krásný diamant o velikosti 50,25 karátu. Ptáte se na jeho historii? Byl nalezen v Lesothu a v surovém nevybroušeném stavu vážil nezkutečných123,36 karátu. Jeho výjimečnost dokládá fakt, že ještě před svým zpracováním získal hodnocení Internally Flawless, tedy bez vnitřních inkluzí a také nejlepší možný stupeň hodnocení barvy. Současně se jedná o největší diamant, který se představí veřejnosti u nás ČR.

Na výstavě budou i další unikátní diamanty a drahokamy jako například žluté diamanty či smaragdy. Návštěvníky výstavy pak nepochybně zaujme široká ukázka diamantů o hmotnosti od 1 do 10 karátů. Oslní Vás tedy neuvěřitelný lesk a záře luxusu.

 

investiční diamanty

  

Velikost suroviny z níž se vyráběl onen 50-ti karát

 

Pro návštěvníky, kteří si budou chtít zážitek přenést do svých domovů, budou připraveny drobné suvenýry v podobě diamantu v cenách od 2 do 5 tisíc korun. Chybět samozřejmě nebudou ani originální diamantové šperky či luxusní diamantové hodinky.

Diamantovou výstavu můžete v showroomu D.I.C. navštívit každý den v době od 14. do 30. listopadu 2013. Neváhejte a využijte možnost vidět unikátní diamanty a drahokamy na akci, která je z pohledu České republiky naprosto jedinečná a unikátní.

smaragdový prsten

Pátek, listopad 1, 2013