s blížícími se Vánocemi a koncem roku jsme připravili novinku v našem produktovém portfoliu. Jsou to zcela nové, konstrukčně unikátní flakony s parfémy.

Vybírat si můžete z mnoha designových variant a vůní. Jednoduše si zvolíte flakon, který se vám líbí a k tomu pak jednu z pěti vůní, které pro DIC vytvořili odborníci z francouzské společnosti Charrier Parfums. Tato rodinná firma byla založena již v roce 1888 a její vedení přechází po čtyři generace z otce na syna.

V současné době máte na výběr ze tří dámských a dvou pánských vůní ve formě Eau de Parfum. Při návštěvě našeho showroomu si všechny vůně můžete vyzkoušet v originálních „čichacích” testerech, které vám rády předvedou naše asistentky prodeje.

Pokud si vyberete více vůní, které vás zaujmou, nic se neděje. Můžete si koupit pouze jeden flakon a k tomu různé vůně.

 

Ty si pak jednoduše ve flakonu měníte. Tak vám flakon slouží jak ke každodennímu nošení v kabelce, tak i v případě, že jdete do společnosti či sportovat. Pro každou příležitost si zvolíte tu nejvhodnější vůni.

Tak je váš flakon stále s vámi.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na pány. Pro ty jsme připravili variantu k nošení v náprsní kapse saka, tak jako nosí například psací pero. Odtud i název celé jedné kolekce flakonů „Pen Line”.

Vybrat si však můžete i z dalších produktových řad. Pro příznivce golfu máme v nabídce sportovní řadu „Mulligan Line”, pro tradičně smýšlející pak půvabnou řadu „Nostalgia Line”.

Abyste si mohli v klidu vybrat jak vy, tak i váš klient, je k dispozici ke koupi ucelený katalog všech flakonů a vůní.

   

 

Můžete si též koupit vzorky vůní v miniaturních rozprašovačích (5x1,2ml), nebo samostatné patrony do flakonů o objemech 7ml pro Pen Line a 50ml pro ostatní produktové řady. I tyto patrony můžete používat jako testery pro vaší každodenní práci s klienty. Je jen na vás, co si zvolíte.

Přijďte si prohlédnout tyto voňavé novinky! V showroomu DIC na Široké 15, Praha 1 – Josefov se vám bude věnovat vyškolený a vánočně naladěný personál. Jistě si vyberete něco pro sebe, své blízké či přátele. Zároveň je to i ideální příležitost pro oživení vašeho podnikání.

Těšíme se na vás a věříme, že budete mile překvapeni.

Středa, prosinec 3, 2014