Natali Ruden patří mezi špičku českých módních návrhářů, je známá svým originálním a nezaměnitelným designem. Na konci ledna představila v pražské Galerii Mánes svou nejnovější kolekci pod názvem YIN &YANG, která byla celá zhotovena z nejluxusnějších materiálů a kůží ručním šitím stylem Haute Couture. Na této významné módní události sezóny se blyštěly i nádherné diamantové kolekce jedinečných šperků společnosti DIC.

      

Nejznámější modelky v Čechách si užívaly nejen originální modely od Natali Ruden, ale i luxusní diamantové šperky. Krásné ženy, nádherné šperky a móda – to jednoduše a nepochybně patří k sobě.

 

 

Majitelka a zároveň návrhářka stejnojmenného brandu Natali Ruden díky svému talentu i pečlivé práci vybudovala prestižní jméno své společnosti za pár let, avšak móda je její vášní a láskou již od útlého dětství. Tematické a nadčasové kolekce jsou vždy odlišné, a přesto v sobě nesou jasný a rozeznatelný rukopis návrhářky. Jsou většinou inspirovány hlavně jejím vlastním životem a vším, co prožívá. Nové linie vznikají i na bázi jejích pečlivých a dlouhých studií daného tématu. Snad právě proto jsou modely NR nejen originální a nadčasové, ale i dlouhá léta nositelné. Za svou kariéru dosáhla mnohých úspěchů a ocenění. Masarykova akademie jí v roce 1999 udělila Cenu za tvůrčí činnost a její modely se staly součástí sbírek několika českých muzeí.

 

 

 

Pondělí, leden 26, 2015