Po pompézním otevření v Saigonu ve Vietnamu otvíráme nový showroom v Žilině. D.I.C. učinila další úspěšný krok v rámci posilování svých obchodních aktivit a otevřela již druhý showroom na Slovensku. Po Bratislavě se tak diamantový obchod D.I.C. otevírá v Žilině.

Slavnostního přestřižení pásky v nových prezentačních prostorách se ujali MUDr. Luboš Říha, prezident D.I.C. a Mgr. Miroslava Franerová, manažerka žilinské pobočky. Po slavnostním přípitku a přání obchodních úspěchů, měli pozvaní hosté příležitost kochat se výrobky D.I.C v podobě diamantových šperků či hodinek, diamantových per, parfémů či fashion kolekcí. Dále hosté měli možnost ocenit interiér showroomu, který plně reflektuje na moderní požadavky nabídnout ty nejlepší podmínky pro stávající i potenciální zájemce o investiční diamanty.

 

 

Tento trend potvrzují i slova MUDr. Luboše Říhy, který uvedl: „Vyslyšeli jsme prosby zákazníků. Spokojení klienti, péče a dostupnost zboží jsou naší hlavní prioritou. Snažíme se proto, abychom jim mohli nabídnout ty nejexklusivnější podmínky pro realizaci obchodů. „

Součástí slavnostního otevření byla dražba diamantových hodinek z limitované edice určené pro dvojnásobného držitele Davisova poháru Tomáše Berdycha. Jejich šťastným majitelem se nakonec stal pan Alojz Štrbák, který za unikátní kus zaplatil částku v řádu tisíců euro.

 

Úterý, prosinec 3, 2013