Vedení společnosti D.I.C. předalo luxusní a jedinečné hodinky s diamanty vítězi Davis Cupu za rok 2012 Tomáši Berdychovi. Po Radku Štěpánkovi tak převzal dar i druhý strůjce tenisové bitvy a vítězství nad Španělskem.


MUDr. Luboš Říha, předseda představenstva a majitel holdingu D.I.C. předal hodinky z limitované série, která čítá pouhých 32 kusů unikátních hodinek. Přesně taková doba totiž uplynula od doby kdy čeští tenisté pohár pro šampiony vyhráli podruhé v historii.


Představitelé D.I.C., tak rádi využili krátké návštěvy Tomáše Berdycha v Praze. Česká tenisová jednička zavítala do Showroomu ihned po svém návratu z Grandslamového turnaje French Open z Paříže. Vyřazení v prvním kole Francouzem Gaelem Monfilsem sice Tomáše moc netěšilo, ale jak prohlásila jeho přítelkyně Ester Sántorová, všechno špatné je pro něco dobré, alespoň oba mohli navštívit krátkou tiskovou konferenci, kterou moderoval sporťák Václav Tittelbach.

Zároveň oba hosté dostali jako dar od vedení D.I.C. parfémy z řady D.I.C. a s vůněmi byli oba nadmíru spokojeni. Po tiskovce oba ještě dlouho zůstali v neformálním rozhovoru a akce se mimořádně vyvedla.

Vyšlo také v těchto médiích:


http://zen.e15.cz/
http://www.parlamentnilisty.cz
http://www.mojecelebrity.cz
http://www.politicke-listy.cz
http://xnovinky.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Středa, červen 5, 2013