Společnost Diamonds International Corporation úspěšně pokračuje v rozšiřování svých obchodních aktivit a otevřela další showroom, tentokrát v maďarské metropoli Budapešti. Maďarsko se tak stalo v pořadí sedmou zemí, kde má D.I.C. podobné prezentační prostory. 

 

V rámci slavnostního otevření, které se uskutečnilo 24. dubna, představil Alexander Nagy, ředitel DIC Hungary, především cíle společnosti na maďarském trhu. Na jeho slova navázal diamantovým přípitkem MUDr. Luboš Říha, předseda představenstva D.I.C. Luboš Říha se následně ujal i rozkrojení ozdoby rautu - dortu ve tvaru briliantu. Slavnostního aktu se účastnila také řada významných hostů. Pozvání do světa krásy a dokonalosti přijali jeho excelence Peter Weiss, velvyslanec Slovenské republiky v Maďarsku, nebo Stephen Burger, ředitel Maďarského gemologického institutu.  Nechyběli pochopitelně ani další zástupci D.I.C. a významní partneři z Maďarska a Slovenska.

Rozhodnutí otevřít showroom v maďarské metropoli vychází z dlouhodobé strategie firmy, jejímž cílem je transparentním způsobem nabízet možnost vložit finanční prostředky do diamantů, jednoho z nejatraktivnějších investičních nástrojů současnosti. Vzhledem k tomu, že trh je podobným českému nebo slovenskému, předpokládá vedení společnosti i zde nemalý zájem o diamanty, diamantové šperky a další atraktivní produkty z nabídky D.I.C. Správnost rozhodnutí potvrdila první objednávka hodinek D.I.C., která se uskutečnila již během slavnostního otevření.

Úterý, duben 30, 2013