Vážení čtenáři,

diamant a obchod s ním - tedy D.I.C. a.s. už vzhledem ke svým vlastnostem vždy přitahoval a vždy bude, lidi úspěšné, odhodlané, vytrvalé a cílevědomé.

Sportovce bezesporu můžeme za takovéto lidi také označit.

Právě díky tomu si k nám díky našemu kolegovi „našel" cestu i fotbalový mág - Antonín Panenka.

Antonín Panenka


Jeho kariéra je dlouhá, bohatá a úspěšná. Během ní procestoval celý svět, a zejména jeho slavná "Bělehradská" penalta na ME 1976 se dostala do všech koutů světa. Pamatujete? Tenkrát to asi nikdo nečekal...
Král kopané všech dob "Pelé" poté prohlásil: Takovouto penaltu v tak důležitý moment, mohl kopnout pouze génius, nebo blázen.

I přes tyto ohromné úspěchy je skromný až plachý, ochotný a lidský. Podle jeho slov právě to dělá hvězdu hvězdou - že zůstává nohama na zemi a pokorně pomáhá těm, kteří nemají takový talent od boha, jako třeba někteří sportovci.

Antonín Panenka

Na jedné akci D.I.C. mělo několik desítek našich kolegů možnost vyslechnout si celou řadu zajímavých odpovědí na často neobvyklé otázky. Mohli se tak dozvědět, zda chtěl někdy ve svém životě tzv. pověsit fotbal na hřebík - tedy jak je to s vytrvalostí člověka - sportovce, jestli levačka nebo pravačka, ale především všichni čekali na odpověď proč se rozhodl stát se partnerem D.I.C. a.s.

A odpověď?

Je to chytré, dlouhodobé a díky finanční síle diamantu je zde velký prostor také pro pomoc ostatním při cestě za jejich cílem - na té je vždy dobré mít se o koho opřít - a velká společnost s vizemi je víc než kvalitní opěrný pilíř. „Hřiště" D.I.C. je neomezené, budoucnost perspektivní a pan Panenka je zvyklý vyhrávat - tak proto výjimečný člověk spojil svou dráhu s výjimečným drahokamem - diamantem a společností D.I.C. a.s.

Pátek, duben 20, 2007