Dnes již nepřekvapí, že krásou diamantů se lze kochat nejen prostřednictvím kamenů samotných nebo jimi osazených šperků. Vedle „standardních“ hodinek a psacích potřeb se tak diamanty objevují i ve spojení s golfovými holemi nebo smyčci. V této souvislosti je velmi potěšující, že všechny uvedené možnosti mají jednoho společného jmenovatele - společnost Diamonds International Corporation. Ta je buď přímo autorem jedinečných kusů, nebo prostřednictvím svých partnerů diamanty výrobcům dodává.

O tom, jak spolupráce s D.I.C. vypadá v praxi, se mohou přesvědčit návštěvníci XXI. ročníku mezinárodní výstavy nožů Brno Super 2013, která se koná 16. března 2013 v prostorách Nové radnice na Dominikánském náměstí v Brně.

Hlavní lákadlo představí organizátor výstavy Lubomír Maděrič, který je od roku 2011 partnerem D.I.C. a vyrábí exkluzivní investiční nože diamanty. Během dvouleté spolupráce vzniklo již několik limitovaných sad, které se staly ozdobou nejen mnoha soukromých sbírek, ale byly využity také jako dary pro prezidenty České republiky, Slovenské republiky i Spojených států.

 

Kromě investičních nožů bude na výstavě dále k vidění pestrá škála výrobků českých i zahraničních uměleckých nožířů. Návštěvníci mohou také vyslechnout přednášku „Investiční diamant – vrcholná ozdoba a stabilní hodnota“ v podání Jaroslava Sedláka, partnera D.I.C., který s firmou Lubomíra Maděriče spolupracuje.

Úterý, březen 12, 2013