DIC je lídrem na trhu v oblasti investičních diamantů a luxusních diamantových šperků. Jelikož si přejeme být i nadále Vaši první volbou dodavatele diamantů, pokračujeme v sérii inovací a zkvalitňování našich služeb. Vyslyšeli jsme přání mnoha stávajících klientů a potenciálních zákazníků, kteří si přáli jistotu a rychlou likviditu při zpětném prodeji investičních diamantů zakoupených od DIC.

Přivádíme proto na trh novou revoluční službu GARANCE ZPĚTNÉHO ODKUPU.

Vybrali jsme pro Vás z naší nabídky ty nejkrásnější diamanty s perfektními parametry kvality brusu, vnější úpravy a symetrie a zařadili je do našeho garantovaného programu. Mnohé z diamantů navíc mají parametry brusu, které byly ohodnoceny jako Ideal Cut („Dokonalý brus“) a Hearts & Arrows („Srdce a Šípy“), které potvrzují jejich dokonalé proporce.

 

Všechny diamanty, na které se vztahuje garance zpětného odkupu, jsou navíc cenově zvýhodněny, a to pro naše nové i stávající zákazníky.

Více informací o podmínkách služby naleznete zde: http://www.dicholding.com/investice/likvidita

Zaujala Vás naše nová služba? Kontaktujte svého investičního specialistu DIC, nebo navštivte náš showroom v Široké 15 v Praze.

Pondělí, červen 15, 2015