V sobotu 28. 4. 2012 byl navzdory datu v kalendáři nádherný letní den a náš tým ve složení Eva Heřmánková, Viera Frantlová a Jan Černý měl možnost účastnit se výjimečné akce v exkluzivním prostředí štiřínského zámku, kde se na místním golfovém hřišti konal turnaj u příležitosti zahájení golfové sezóny 2012.

Jednalo se o tradiční turnaj, první ze tří každoročně pořádaných klubových turnajů roku, určený především členům Ringhoffer Golf Clubu. Celá akce, zejména večerní program, se nesla v duchu odpovídajícím zámeckému prostředí. Stánek společnosti Diamonds International Corporation – D.I.C., a.s. byl přes den, po dobu trvání turnaje, umístěn v prostorách restaurace klubu hned vedle golfové recepce, kde měli účastníci a návštěvníci turnaje možnost seznámit se s naší společností. Vyhlášení výsledků turnaje a následný společenský večer se díky teplému počasí mohly přesunout na nádherné nádvoří zámku a naše společnost dostala možnost umístit svůj stánek na frekventované místo v bezprostřední blízkosti vstupních dveří, kde probíhalo od 19.30 hodin vyhlášení výsledků. Vítězové jednotlivých kategorií si odnesli hodnotné ceny a naše společnost obdarovala celostříbrným perem s logem D.I.C. a.s. vítěze soutěže o nejpřesnější ránu, nazvané Nearest to Pin.

stirin_dic_04 stirin_dic_06

Po vyhlášení výsledků následoval raut a společenský program, při kterém k poslechu i k tanci hrál orchestr Hlavsa Orchestra. V průběhu celého večera hosté přicházeli ke stánku D.I.C.a.s., prohlíželi a zkoušeli šperky a zajímali se o investiční diamanty. Atmosféra celého večera byla přátelská a neformální a díky nádhernému počasí se mohl celý večer odehrávat pod širým nebem, což ještě umocnilo celkový dojem z akce.

Večer byl oficiálně zakončen ve 22 hodin úchvatným ohňostrojem s hudbou, nikomu se však ještě nechtělo domů.