Soutěžte s námi o luxusní šperky od DIC!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VÝHERCE BUDEME KONTAKTOVAT!

 

Chcete vyhrát luxusní diamantové šperky a doplňky od společnosti DIC? Víte, jak se jmenuje největší diamant na světě? Pokud ano, stačí pouze vyplnit krátký formulář a správně zodpovědět soutěžní otázku. Vyhrává prvních šest nejrychlejších s největším počtem správných odpovědí. Soutěž probíhá od 1.4.2016. do 30.11.2016.

1. místo - diamantový náramek z bílého zlata
2. místo - náušnice z bílého zlata osázené diamanty
3. místo - kožená dámská kabelka z limitované edice Fashion
4. místo - kožená dámská peněženka z limitované edice Fashion
5. místo - stříbrný řetízek z diamantovým přívěskem
6. místo - stříbrné pero

 

 

*Vážení soutěžící, dovolujeme si Vás upozornit, že s platností od 23.5.2016 došlo k úpravě pravidel soutěže - viz bod 8. a 9. (důvodem byly pokusy některých nečestných soutěžících o zmanipulování výsledků soutěže v jejich prospěch).  

 

Pravidla soutěže:
1. Účastníkem soutěže se může stát každý, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a řádně vyplní kontaktní formulář v období od 1. 4. 2016 do 30. 11. 2016.
2. Vyplněný soutěžní kupón soutěžící vhodí do označeného soutěžního boxu v prodejnách Dermacol nebo ho odevzdá přímo v showroomu DIC, anebo vyplní elektronický formulář na webu společnosti www.dichodling.com.
3. Pokud soutěžící nevyplní správně a pravdivě všechny náležitosti soutěžního kupónu, jeho nárok na účast v soutěži zaniká.
4. Soutěže se může soutěžící účastnit vícekrát.
5. Prvních šest nejlepších (nejrychlejších) s největším počtem správných odpovědí bude odměněno výhrou. Každý soutěžící může získat pouze jednu výhru v soutěži.
6. Jména výherců budou oznámena dne 5. 12. 2016.
7. Soutěže se nemohou zúčastnit spolupracující Partneři společnosti DIC.
8. Každý soutěžní kupón je na zadní straně opatřen nálepkou s jedinečným kódem. Aby bylo zajištěno, že každý soutěžní kupón bude použit pouze jednou, je účastník soutěže povinen vyplnit tento kód do příslušného pole v elektronickém soutěžním formuláři. V případě opakovaného použití tohoto jedinečného kódu je každý další kupón se stejným kódem považován za neplatný a je ze soutěže vyloučen.
9. V případě, že účastník odeslal své odpovědi elektronickou formou prostřednictvím odpovědního formuláře, je před případným převzetím výhry povinen předložit všechny originální soutěžní kupóny.  

 

Podrobné podmínky soutěže naleznete zde.

 

 

Středa, květen 11, 2016