Vyhlášením výsledků a předáním cen byl slavnostně zakončen závod OLDTIMER BOHEMIA RALLY 2010. Ten se uskutečnil v letních srpnových dnech od 26. do 29. 8. 2010 v Mladé Boleslavi.
Zúčastnilo se ho 48 historických vozidel, která během tří dnů najezdila 300 kilometrů. Rally byla zařazena do nejprestižnější kategorie „A" mezinárodní organizace FIVA a Mladá Boleslav se stala jedním z 22 míst na světě, kde se letos tak prestižní podnik konal. Absolutním vítězem celé rally byl vyhlášen Jiří Zlámal s posádkou (Š 1000 MBX). Vozidla byla zařazena do několika kategorií, nejstarší vozidlo bylo z roku 1909 a celkový počet účastníků včetně hostů se vyšplhal na 120.
bohemia_rally_2010_002  bohemia_rally_2010_005
D.I.C. se stala partnerem akce a o velmi vysokou úroveň prezentace se postaraly Ing. Kamila Toušková a Ing. Marie Štíchová. Oceněné řidičky velmi ocenily cenu v podobě dárkového diamantu. Jejich radost hovořila za vše. Během celé rally byla D.I.C. úspěšně prezentována a bylo tak nastartováno nové partnerství a spolupráce do dalších let. O slavnostní zahájení byl požádán předseda senátu pan Přemysl Sobotka, který celou rally odstartoval. Velikému zájmu se těšil i přípitek od Bohemia Sektu s naším diamantem, kterým byl zahájen večerní galaprogram. Již teď se těšíme na další ročník tohoto prestižního závodu.